Ponuka práce v Ružovej cukrárni

Pracovná pozícia: čašník/čka / predavač/ka
Miesto práce: Ružová cukráreň, Novozámocká 67, Nitra Krškany
Pracovná doba: Pondelok až Piatok od 10:30 do 17:00
Hodinová mzda: 4,50 € / hodina  v hrubom
Pracovná zmluva na TPP

Náplň práce:

  • aktívny predaj zákuskov zákazníkom – na priamu konzumáciu alebo balenie so sebou
  • príprava kávy na pákovom kávovari – espresso, cappuccino at’d…
  • príprava horúcej čokolády, limonády, čaju
  • spisovanie objednávok zákuskov, toriet
  • aktívna komunikácia a obsluha zákazníkov pri stole
  • samostatné vedenie prevádzky – príjem tovaru, skladovanie, kontrola
  • práca s pokladňou
  • udržiavanie poriadku a čistoty na prevádzke
  • dodržiavanie HaCCP

Požiadavky:

  • prax v gastro ako čašník / čka
  • prax v príprave kávy na pákovom kávovari
  • príjemné vystupovanie
  • ukončené stredné odborné vzdelani
  • zdravotný preukaz
  • odborná spôsobilosť
  • hygienické návyky

Ak spĺňate požiadavky na uvedenú pracovnú pozíciu volajte na 0911331984 a dohodnite si termín pohovoru na ktorý donesiete svoj životopis.

Príďte nás navštíviť