ZÁKUSKY nielen SO SEBOU

objednáš online cez náš eshop zakuskysosebou.sk

FRANCÚZSKE ZÁKUSKY a MAKRÓNKY

Obľúbené makrónky, francúzske zákusky Caraque, Caramelia, Mamma mia, Bomba lesná zmes, Krtkova torta v ponuke Ružovej cukrárne v Nitre.

Pre objednávanie volajte:  0911 11 90 20

KLASICKÉ ZÁKUSKY 

Kto by nemiloval klasické zákusky ako sú obľúbený veterník, maďarský krémeš, punčový rez, rigo janči… V našej cukrárni si určite vyberiete práve ten Váš obľúbený zákusok.

Pre objednávanie volajte:  0911 11 90 20

ZÁKUSKY, CHEESECAKE a TORTY aj BEZ MÚKY

Čoraz obľúbenejšie cheesecake, zákusky a koláče v Ružovej cukrárni v Nitre nájdete aj bez múky. Rôzne veľkosti zákuskov a príchute ozdobené čerstvým ovocím.

Pre objednávanie volajte:  0911 11 90 20

BANKETKY

Ak chystáte akúkoľvek oslavu nech je to už firemná párty, prvé prijímanie, narodeniny, svadbu určite Vás oslovia banketové zákusky z našej cukrárne. Príďte osobne alebo nám zavolajte a pripravíme Vám ponuku.

Pre objednávanie volajte:  0911 11 90 20

RAW donut, dezerty, zákusky

RAW – zdravé nepečené dezerty, donut, torty. Zákusky bez lepku, bez laktózy, bez cukru. Najčastejšie pozostávajú z orechového základu (orechová múka, mandľová múka, arašidová múka), sušeného ovocia (datle, hrozienka) a sú doplnené ovocným, čokoládovým, či iným krémom podľa vašich preferencií. Sladkosti sú tepelne neupravované, tajomstvom ich stuhnutia je použitie kokosového oleja, či kvalitného kakaového masla. Raw torty sú vhodné aj pre ľudí s alergiami, sú bez laktózy, bez lepku a bez použitia cukru. Dosládzajú sa medom, javorovým alebo agávovým sirupom, či datľami. Objednáš aj na rawnitra.sk

Pre objednávanie volajte:  0911 11 90 20

KONTAKTUJTE NÁS

    Príďte nás navštíviť